22°C
Bolu HAVA DURUMU22°C Sisli
Bize Ulaşın 0374 222 33 32

Projeler

Seben Derneği

“Doğanın Cenneti: Seben, Gençliği ile Bütünleşiyor” adlı Projemiz

- +
“Doğanın Cenneti: Seben, Gençliği ile Bütünleşiyor” adlı Projemiz

Seben Derneği olarak kurulduğumuz günden beri kurumsal kimlik oluşturarak gelişmeyi sürdürmekteyiz. Kısa bir süre içerisinde şube ve temsilcilik sayılarını artıran, üye sayısı açısından her geçen gün büyümekte olan derneğimize desteklerini esirgemeyen hemşerilerimize, dostlarımıza ve dernek yapısı içerisinde özveri ile çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Başladığımız günden beri söylediğimiz gibi proje tabanlı çalışmalar yapmayı hedeflemekteyiz. Bu anlamda bugüne kadar birden çok proje düşüncesini hayata geçirilmek üzere başvurusu yapılacak duruma getirilmiştir. Bu projelerimizden bir tanesi bugün itibari ile kabul görmüştür. Toplam olarak 1250 proje başvurusundan 350 proje kabul görmüştür. Bu projemizin adı “Doğanın Cenneti:Seben, Gençliği ile Bütünleşiyor” şeklindedir. Projemizde yer alan faaliyetler şu şekildedir.

Proje Yürütücüsü            : Seben Derneği

Proje Koordinatörü        : Doç.Dr. Selami Eryılmaz

Proje Finans Paydaşı     : Seben Belediyesi

Proje Paydaşları              : AİBÜ, Seben Spor, Kızık Spor, Aladağ Spor, Seben Kaymakamlığı,                                                                       Bolu Belediyesi, Bolu Valiliği, İl Özel İdaresi

Proje Süresi                       : 5 Ay

 Kabul edilen bu projenin düşünce aşamasından projelendirilme ve yazımı aşamalarında büyük emeği olan başkanımız  Doç.Dr. Selami ERYILMAZ’a , Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ’a, Seben Derneği Proje Kolu başkanı Burcu Şimşek’in nezdinde tüm proje grubu arkadaşlarımıza ve burada ismini yazamadığımız tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Seben Derneği Yönetim Kurulu